Election Commission, Election Secretariat, Sarana Mawatha, Rajagiriya, Sri Lanka. 10107

(+94)112868441 -442 -443 (+94)112868426 info@elections.gov.lk
Postal votes application can be downloaded by clicking “postal votes application” link from Public officers tab.

Elector registration statistics

 

Comparative note on the number of registered voters registered according to the electoral district 2009 – 2018

 

Polling area letters and Names The number of electors relevant to each year
2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018
A Colombo North 84,646 88,525 84,294 86,016 87,542 89,771 93,408 92,840 92,387 94,185
B Colombo Central 135,771 137,214 129,648 128,920 130,186 131,482 133,539 131,126 129,274 125,335
C Borella 57,397 59,727 56,177 56,100 57,373 60,109 63,002 63,166 62,499 62,230
D Colombo East 66,126 66,866 65,258 66,014 66,572 66,941 68,603 68,096 68,032 66,799
E Colombo West 39,070 40,753 38,179 38,597 39,625 40,609 42,448 42,567 41,852 40,665
F Dehiwala 59,298 64,003 61,950 61,454 60,543 59,812 61,407 60,887 61,096 59,653
G Ratmalana 66,370 68,900 66,176 66,143 65,626 66,793 69,712 69,908 68,628 70,055
H Kolonnawa 111,951 114,648 113,919 115,064 118,098 120,617 126,882 130,112 130,201 134,181
I Kotte 71,550 73,486 72,214 71,863 73,539 74,934 76,640 75,806 74,480 74,941
J Kaduwela 159,980 163,949 162,287 163,316 168,043 173,355 179,178 182,195 184,026 188,282
K Avissawella 108,965 111,159 111,751 112,827 115,098 117,472 120,369 121,671 122,787 124,252
L Homagama 156,962 160,840 161,646 164,625 169,679 174,909 180,862 184,578 188,282 193,506
M Maharagama 122,236 124,956 123,343 124,323 127,060 129,801 134,280 134,837 134,485 136,869
N Kesbewa 149,981 153,670 153,368 155,873 160,493 164,774 171,325 173,353 175,317 178,976
O Moratuwa 113,007 113,795 112,460 112,546 113,257 115,219 119,291 118,574 119,043 120,474
   Total 1,503,310 1,542,491 1,512,670 1,523,681 1,552,734 1,586,598 1,640,946 1,649,716 1,652,389  1,670,403

Polling area letters and Names The number of electors relevant to each year
2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018
A Wattala 106,210 109,719 110,473 111,917 114,428 120,471 125,173 127,280 128,734 131,219
B Negombo 97,931 100,283 100,211 101,256 103,115 106,213 109,112 109,725 110,383 111,326
C Katana 129,654 133,064 134,438 136,431 139,658 143,885 148,608 151,378 153,255 155,996
D Divulapitiya 101,185 102,840 103,522 104,658 106,431 108,529 110,484 111,717 112,518 114,107
E Mirigama 115,629 117,554 118,430 119,820 121,853 124,679 126,995 128,521 129,634 131,219
F Minuwangoda 122,125 124,651 125,627 127,569 129,885 132,981 136,025 138,385 139,971 142,378
G Attanagalla 122,537 125,135 125,880 127,387 130,058 133,023 135,908 137,582 139,243 141,544
H Gampaha 135,460 138,142 139,361 141,687 144,152 147,280 151,060 152,932 154,739 157,350
I Ja-Ela 130,751 133,160 133,622 135,422 138,704 143,843 148,882 151,145 153,100 155,657
J Mahara 136,686 139,512 140,093 141,796 144,717 149,453 153,765 156,277 158,581 161,630
K Dompe 105,793 107,601 108,536 110,245 112,475 115,356 117,896 119,607 121,136 122,912
L Biyagama 109,931 112,583 113,668 115,042 117,747 121,702 125,324 127,217 128,683 131,264
M Kelaniya 83,922 85,319 84,507 84,455 86,853 90,122 92,655 93,544 94,332 95,290
   Total 1,497,814 1,529,563 1,538,368 1,557,685 1,590,076 1,637,537 1,681,887 1,705,310 1,724,309   1,751,892

Polling area letters and    Names

The number of electors relevant to each year
2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018
A Panadura 107,372 109,615 109,514 110,436 112,555 114,828 118,253 119,528 120,379 121,789
B Bandaragama 121,314 124,917 126,385 128,559 131,024 133,887 137,822 140,061 142,517 145,338
C Horana 110,552 112,931 114,561 116,915 119,927 122,511 126,320 128,508 130,583 133,215
D Bulathsinhala 76,084 77,750 78,953 79,868 81,045 82,123 83,756 84,538 85,124 85,852
E Matugama 100,841 102,859 104,046 105,205 107,114 108,996 111,177 112,551 113,897 115,565
F Kalutara 108,854 111,362 112,307 113,872 116,212 117,931 120,381 121,750 123,295 124,587
G Beruwala 106,646 109,535 110,623 112,209 114,791 117,033 119,864 121,126 122,402 124,346
H Agalawatta 95,258 96,657 97,220 97,830 99,146 100,040 101,802 102,839 103,545 104,387
   Total 826,921 845,626 853,609 864,894 881,814 897,349 919,375 930,901 941,742      955,079

Polling area letters and Names The number of electors relevant to each year
2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018
A Galagedara 52,612 53,372 53,282 53,484 53,816 54,214 54,856 55,270 55,550 55,796
B Harispattuwa 147,715 150,507 151,271 152,688 154,765 157,463 160,889 162,704 164,585 166,867
C Pathadumbara 78,777 80,864 81,485 82,896 83,974 85,375 87,092 88,252 89,288 90,492
D Udadumbara 55,796 56,357 56,635 57,334 58,056 58,637 59,794 60,422 60,797 61,476
E Teldeniya 45,222 45,765 45,733 46,254 47,166 47,685 48,892 49,349 49,729 50,365
F Kundasale 86,575 88,903 89,150 90,563 92,990 94,870 97,629 99,014 100,562 102,415
G Hewaheta 65,411 66,594 66,832 67,710 68,298 69,243 70,854 71,632 72,168 72,967
H Senkadagala 74,216 76,219 76,228 77,805 79,340 81,149 83,497 84,574 85,287 86,372
I Kandy 37,445 38,245 38,194 38,364 39,124 40,020 41,107 41,611 41,548 42,123
J Yatinuwara 77,362 78,150 78,341 78,738 79,734 80,420 82,220 83,097 84,045 85,025
K Udanuwara 76,994 78,548 79,206 79,945 81,023 82,298 84,328 85,163 86,234 87,569
L Gampola 92,165 94,806 96,036 97,640 99,791 102,219 105,250 106,424 108,052 109,613
M Nawalapitiya 86,499 89,477 90,100 91,894 93,903 95,567 97,401 98,649 99,497 100,780
   Total 976,789 997,807 1,002,493 1,015,315 1,031,980 1,049,160 1,073,809 1,086,161 1,097,342   1,111,860

Polling area letters and Names The number of electors relevant to each year
2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018
A Dambulla 120,546 123,266 125,118 127,483 129,776 131,831 134,105 136,062 137,704 139,857
B Laggala 65,208 66,402 67,125 68,234 69,126 70,323 71,625 72,366 72,607 73,617
C Matale 75,652 78,091 79,337 80,854 82,717 84,225 85,946 86,954 88,115 89,490
D Rattota 83,698 86,353 88,216 89,978 91,696 93,296 95,349 96,510 97,360 98,532
   Total 345,104 354,112 359,796 366,549 373,315 379,675 387,025 391,892 395,786      401,496

Polling area letters and Names The number of electors relevant to each year
2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018
A Nuwara Eliya 253,103 264,167 268,982 284,684 294,421 302,836 312,531 317,400 320,363 325,030
B Kotmale 71,585 73,805 73,860 75,297 76,106 78,068 80,252 81,445 82,139 83,018
C Hanguranketha 67,076 67,907 68,335 69,128 69,981 71,053 72,143 72,980 73,642 74,336
D Walapane 75,339 76,671 76,956 78,584 80,259 82,193 84,045 85,111 85,881 86,644
    Total 467,103 482,550 488,133 507,693 520,767 534,150 548,971 556,936 562,025      569,028

Polling area letters and Names The number of electors relevant to each year
2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018
A Balapitiya 50,513 51,276 51,528 51,832 52,337 52,852 53,708 54,225 54,652 55,062
B Ambalangoda 69,778 71,416 72,088 73,119 74,482 75,524 76,798 77,951 78,554 79,329
C Karandeniya 68,012 69,500 70,314 70,912 71,647 72,572 74,040 74,887 75,549 76,663
D Bentara-Elpitiya 85,287 86,370 86,882 87,808 88,704 89,500 90,826 91,665 92,059 92,997
E Hiniduma 95,142 96,715 97,268 98,436 99,617 100,757 102,352 103,325 103,774 104,703
F Baddegama 90,554 91,821 92,621 93,458 94,708 95,641 97,080 98,162 98,686 99,812
G Ratgama 75,298 76,292 76,581 77,062 77,698 78,182 79,599 80,323 80,471 81,118
H Galle 72,807 74,715 75,150 76,676 78,287 79,685 81,627 82,746 83,215 84,365
I Akmeemana 86,383 88,400 89,321 90,877 92,414 94,175 95,874 97,344 98,652 100,484
J Habaraduwa 76,796 78,025 78,454 79,052 79,988 80,778 81,987 82,842 83,265 84,216
    Total 770,570 784,530 790,207 799,232 809,882 819,666 833,891 843,470 848,877      858,749

Polling area letters and Names The number of electors relevant to each year
2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018
A Deniyaya 87,379 89,088 90,235 91,118 93,486 97,610 99,895 101,277 101,907 103,359
B Hakmana 86,662 87,726 88,109 88,469 89,780 91,791 93,355 94,219 94,781 95,789
C Akuressa 88,208 89,405 90,150 90,857 91,920 93,769 95,226 96,086 96,641 97,825
D Kamburupitiya 78,408 79,521 79,350 79,571 80,321 81,524 82,457 82,928 83,436 84,061
E Devinuwara 75,075 75,950 76,080 76,424 77,314 78,690 79,870 80,200 80,509 81,234
F Matara 81,096 82,675 82,168 82,541 84,662 86,984 88,660 89,901 90,695 92,086
G Weligama 87,972  89,413 89,776 90,029 91,041 93,450 95,455 96,436 96,831 98,063
   Total 584,800 593,778 595,868 599,009 608,524 623,818 634,918 641,047 644,800      652,417

Polling area letters and Names The number of electors relevant to each year
2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018
A Mulkirigala 94,957 96,573 97,147 98,073 99,219 100,711 102,268 102,908 103,760 104,909
B Beliatta 75,258 76,128 76,330 76,717 77,414 78,234 79,020 79,237 79,406 79,782
C Tangalle 111,202 113,630 114,961 116,505 118,213 120,148 122,348 123,599 124,620 126,130
D Tissamaharamaya 147,219 151,871 153,622 156,982 160,552 163,818 167,973 169,766 171,712 174,965
   Total 428,636 438,202 442,060 448,277 455,398 462,911 471,609 475,510 479,498      485,786

Polling area letters and Names The number of electors relevant to each year
2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018
A Kayts 55,033 21,459 20,949 21,548 21,763 22,057 22,571 22,883 23,216 23,351
B Waddukkoddai 74,327 44,196 44,352 45,195 46,416 47,621 48,216 48,569 49,102 49,956
C Kankasanturai 78,146 67,898 61,706 61,196 62,371 63,217 63,936 63,883 64,620 64,828
D Manipai 84,616 49,280 50,537 51,723 53,488 54,567 55,500 56,463 57,237 57,883
E Kopai 77,389 50,653 51,583 53,616 54,844 55,891 56,935 57,776 58,437 59,811
F Uduppidi 65,192 37,329 37,431 37,926 38,945 39,204 39,762 40,133 40,457 40,979
G Point Pedro 52,851 33,511 33,399 35,054 35,686 36,138 36,822 37,557 37,903 38,521
H Chawakachcheri 73,438 48,002 48,802 49,479 50,494 51,702 52,701 53,604 54,222 55,283
I Nallur 87,658 40,938 40,922 42,466 45,248 46,699 47,749 48,163 48,754 49,715
J Jaffna 77,021 30,308 28,907 28,610 32,269 33,050 33,747 34,695 34,528 34,849
K Kilinochchi 90,334 61,217 63,754 68,600 75,465 79,093 81,702 84,353 86,734 89,538
   Total 816,005 484,791 482,342 495,413 516,989 529,239 539,641 548,079 555,210      564,714

Polling area letters and Names The number of electors relevant to each year
2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018
A Mannar 86,501 68,989 67,862 75,737 79,366 79,433 83,224 84,764 86,147 89,403
B Vavuniya 115,385 113,689 101,092 94,644 104,252 109,705 112,808 112,573 114,599 117,333
C Mullaitivu 68,821 53,771 52,455 53,683 58,317 63,920 67,169 71,774 72,961 75,383
   Total 270,707 236,449 221,409 224,064 241,935 253,058 263,201 269,111 273,707      282,119

Polling area letters and Names The number of electors relevant to each year
2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018
A Kalkudah 97,703 99,955 100,616 100,878 102,970 105,056 108,625 111,275 113,270 115,974
B Batticaloa 156,445 161,116 162,451 165,173 169,494 172,499 177,565 180,916 183,953 187,682
C Padiruppe 81,734 83,679 84,032 83,636 85,741 87,612 89,716 91,238 92,359 94,645
   Total 335,882 344,750 347,099 349,687 358,205 365,167 375,906 383,429 389,582      398,301

Polling area letters and Names The number of electors relevant to each year
2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018
A Ampara 146,835 150,993 153,079 155,761 158,827 161,999 166,870 196,574 171,248 174,421
B Samanturai 72,881 74,743 75,640 76,849 78,668 80,357 82,529 84,200 85,895 88,217
C Kalmunai 66,971 68,198 68,239 68,955 69,971 71,254 72,735 73,738 74,946 76,283
D Potuvil 139,422 142,214 144,329 146,451 149,476 152,147 155,872 158,928 161,653 164,869
   Total 426,109 436,148 441,287 448,016 456,942 465,757 478,006 513,440 493,742      503,790

Polling area letters and Names The number of electors relevant to each year
2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018
A Seruwila 70,691 69,966 70,141 71,522 72,728 74,070 75,375 76,007 77,234 79,303
B Trincomalee 87,069 87,555 85,852 84,425 85,535 86,978 89,547 90,621 91,907 94,781
C Mutur 87,395 89,369 89,370 90,929 93,427 95,804 99,446 101,468 103,681 107,030
   Total 245,155 246,890 245,363 246,876 251,690 256,852 264,368 268,096 272,822      281,114

Polling area letters and Names The number of electors relevant to each year
2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018
A Galgamuwa 96,908 98,209 98,981 99,915 101,879 103,488 105,417 106,309 107,140 108,360
B Nikaweratiya 88,754 90,304 91,048 92,046 93,520 94,910 96,771 97,830 98,562 99,963
C Yapahuwa 106,803 108,425 109,191 110,317 112,036 113,858 116,036 117,329 118,420 119,976
D Hiriyala  92,875 93,835 94,322 95,054 96,603 97,886 99,980 101,299 102,504 103,591
E Wariyapola 72,405 73,405 73,977 74,823 75,820 76,817 78,137 79,137 79,793 80,799
F Panduwasnuwara 70,587 70,966 71,344 71,622 73,115 74,100 75,401 76,059 76,427 77,425
G Bingiriya 83,046 83,932 84,674 85,241 87,025 88,306 89,934 90,928 91,654 92,857
H Katugampola 89,566 90,591 90,966 91,654 93,390 94,505 96,196 96,889 97,460 98,457
I Kuliyapitiya 95,268 96,299 96,422 97,158 99,039 100,474 102,618 103,654 104,445 105,533
J Dambadeniya 90,129 91,208 91,393 92,252 93,570 94,560 95,860 96,723 97,115 97,946
K Polgahawela 73,837 74,597 75,017 75,656 76,506 77,321 78,623 79,295 80,071 80,770
L Kurunegala 82,680 84,534 85,062 86,301 87,987 89,332 91,753 93,502 94,425 95,851
M Mawathagama 83,758 85,696 86,351 87,559 89,265 90,682 92,688 94,030 95,202 96,827
N Dodangaslanda 66,612 67,322 67,538 68,212 69,232 70,204 71,309 72,011 72,497 73,350
   Total 1,193,228 1,209,323 1,216,286 1,227,810 1,248,987 1,266,443 1,290,723 1,304,995 1,315,715   1,331,705

Polling area letters and Names The number of electors relevant to each year
2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018
A Puttalam 103,897 107,720 111,943 115,165 120,546 125,702 132,374 135,790 139,701 144,450
B Anamaduwa 102,696 104,546 105,771 107,886 110,658 112,978 116,171 117,885 119,309 121,672
C Chillaw 109,066 110,426 111,670 113,388  115,896 118,171 120,939 122,741 123,852 125,597
D Nattandiya 84,303 85,339 85,875 86,577 88,594 89,975 92,258 93,708 94,651 95,936
E Wennappuwa 100,789 101,683 102,298 103,392 105,012 106,183 108,567 109,480 110,170 111,387
   Total 500,751 509,714 517,557 526,408 540,706 553,009 570,309 579,604 587,683      599,042

Polling area letters and Names The number of electors relevant to each year
2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018
A Medawachchiya 76,180 77,235 78,545 79,798 80,540 81,996 84,532 87,814 89,113 90,797
B Horowpothana 74,340 75,659 76,941 78,179 79,450 81,099 83,197 84,292 85,337 86,622
C Anuradhapura East 89,311 91,051 92,376 94,447 95,879 97,576 100,541 101,966 103,230 105,155
D Anuradhapura West 94,818 96,576 97,333 99,285 100,912 102,691 105,679 107,064 108,122 109,976
E Kalawewa 116,878 119,040 120,545 122,269 123,257 125,162 127,728 129,343 130,449 131,906
F Mihintale 59,698 60,898 61,689 62,678 63,665 64,778 66,720 67,685 68,548 69,284
G Kekirawa 74,709 77,815 79,079 80,247 82,037 83,431 84,754 85,999 87,362 88,710
   Total 585,934 598,274 606,508 616,903 625,740 636,733 653,151 664,163 672,161      682,450

Polling area letters and Names The number of electors relevant to each year
2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018
A Minneriya 77,993 79,150 80,050 81,214 82,507 83,395 85,218 86,247 87,113 88,297
B Medirigiriya 73,468 74,640 75,069 75,945 76,884 77,505 79,488 80,087 80,889 82,123
C Polonnaruwa 132,818 136,704 139,246 141,194 143,801 146,225 149,659 152,071 153,592 156,023
   Total 284,279 290,494 294,365 298,353 303,192 307,125 314,365 318,405 321,594      326,443

Polling area letters and    Names The number of electors relevant to each year
2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018
A Mahiyanganaya 87,023 88,930 89,817 91,095 93,387 95,715 98,579 100,114 101,623 103,439
B Wiyaluwa 48,680 49,388 49,474 49,888 50,648 51,295 52,471 53,031 53,548 54,220
C Passara 60,554 61,473 61,041 60,794 61,933 62,901 64,400 65,104 65,384 66,199
D Badulla 52,622 52,908 52,574 52,912 54,327 55,185 56,438 57,212 57,739 58,414
E Hali-Ela 64,270 64,992 65,471 65,756 68,278 69,909 71,482 72,208 72,680 73,724
F Uva Paranagama 59,745 60,426 60,542 60,980 61,925 62,689 63,831 64,338 64,600 65,267
G Welimada 70,022 71,148 70,990 71,751 73,308 74,436 76,520 77,575 78,382 79,159
H Bandarawela 78,272 79,697 79,576 80,351 82,025 83,147 85,325 86,336 87,288 88,416
I Haputale 60,783 61,379 61,807 62,005 64,135 65,209 67,001 67,662 68,228 68,928
   Total 581,971 590,341 591,292 595,532 609,966 620,486 636,047 643,580 649,472      657,766

Polling area letters and Names The number of electors relevant to each year
2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018
A Bibila 76,199 78,054 78,847 80,096 81,564 83,003 85,327 86,506 87,688 89,097
B Monaragala 98,634 100,703 101,638 103,361 105,741 107,678 111,209 112,547 113,959 115,873
C Wellawaya 133,397 136,695 139,072 141,885 145,459 149,116 153,940 156,421 158,721 161,554
   Total 308,230 315,452 319,557 325,342 332,764 339,797 350,476 355,474 360,368      366,524

Polling area letters and Names The number of electors relevant to each year
2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018
A Eheliyagoda 90,650 92,205 92,845 93,607 94,867 96,170 98,312 99,195 99,848 101,109
B Ratnapura 110,050 113,018 114,426 116,667 119,011 121,108 123,974 125,840 127,148 128,757
C Pelmadulla 76,793 78,327 79,253 80,979 82,414 83,934 86,746 88,130 89,123 90,809
D Balangoda 98,407 100,447 101,506 103,244 104,792 106,575 109,420 111,441 112,829 114,524
E Rakwana 94,272 95,738 97,049 98,788 100,524 102,618 105,704 107,346 108,371 109,845
F Nivithigala 88,119 90,132 91,156 92,824 94,281 96,156 99,067 100,188 100,917 102,486
G Kalawana 58,290 59,375 60,147 61,048 62,055 62,773 64,520 65,536 66,326 67,356
H Kolonna 129,448 132,094 133,432 135,519 137,815 140,748 143,836 146,158 147,911 150,092
   Total 746,029 761,336 769,814 782,676 795,759 810,082 831,579 843,834 852,473      864,978

Polling area letters and Names The number of electors relevant to each year
2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018
A Dedigama 84,324 85,333 85,488 85,997 87,119 87,800 88,946 89,562 89,943 90,694
B Galigamuwa 65,021 65,920 66,071 66,245 66,936 67,375 68,101 68,425 68,701 69,072
C Kegalle 67,828 68,978 69,151 70,159 70,719 71,183 72,320 72,676 73,112 74,013
D Rambukkana 62,800 63,419 63,667 64,112 64,829 65,337 66,432 67,111 67,521 68,021
E Mawanella 84,195 85,907 86,606 87,640 89,437 90,627 92,362 93,464 94,485 96,225
F Aranayake 51,792 52,254 52,457 52,718 53,113 53,207 53,941 54,034 53,975 53,859
G Yatiyantota 70,632 71,589 71,991 72,624 73,626 74,244 75,739 76,091 76,636 77,420
H Ruwanwella 71,222 72,154 72,128 72,460 73,069 73,498 75,083 75,785 76,425 77,351
I Deraniyagala 62,276 64,115 64,422 64,883 65,955 66,607 68,078 68,669 68,772 69,785
   Total 620,090 629,669 631,981 636,838 644,803 649,878 661,002 665,817 669,570      676,440

 STATISTIC

Download

 Number of Registered Electors

2018

Download

2017

Download
Ahila Ilankai Thamil Congress
 
71
 Bicycle
 
  Secretary: Mr.G.G.Ponnambalam
  “Congress House”, No.120, Main Street, Jaffna.
 0112581677, 0112586232, 0212223739, 0777301021
 0112586254
×
Akhila Ilankai Tamil Mahasabha
 
71
Ship
 
  Secretary: Mr. Thambiyappa Goopalakrishnan
  No. 23 4/2, Seagul Queen Court, Arethusha Lane, Colombo 06
  0112364235, 0759062091, 0777062091
  0262053755
×
Our National Front
 
71
Telephone
 
  Secretary: Mrs. Dayana Gamage
  347/A, Kotte Road, Mirihana, Nugegoda.
  0112874177, 0112827368, 0773161616
  0112874177
×
Sri Lanka Podujana Peramuna
 
71
Flower Bud
 
  Secretary: Mr. Sagara Kariyawasam
  No. 8/11, Robert Alwis Mawatha, Boralesgamuwa.
  0112518565, 0712777639
 
×
All Ceylon Makkal Congress
 
71
Peacock
 
 name Secretary: Legal Court actions have been taken regarding the office of the secretary
 location2 No.27, Vauxhall Street, Colombo 02.
 phone2 011 2737963, 0112372848, 0777315329, 077739392
 fax2 0112622897
×
Ilankai Tamil Arasu Kadchi
 
71
House
 
  Secretary: Mr.K.Thurairasasingham
  30, Martin Road, Jaffna.
  0212228776 
  0212215731
×
Eelavar Democratic Front
 
71
Plough
 
Rival factions claiming leadership
 
×
Eelam People's Democratic Party
 
71
Veena
 
  Secretary: Mr. Douglas Devananda
  9/3, Station Road, Bambalapitiya, Colombo 04
  0112593515, 0112503467, 0212229824, 0777781891
  0112585255, 0212229883
×
Eelam People's Revolutionary Liberation Front
 
71
Flower
 
  Secretary: Mr.N.Sivasakthi
  26/10, First Lane, Kandy Road, Vavuniya
  0242221898, 0242227680, 0714347480
  0242221898
×
United People's Freedom Alliance
 
71
Betel Leaf
 
 Secretary: Mr. Mahinda Amaraweera
 301, T. B. Jayah Mawatha, Colombo 10.
 0112686077, 0777730071
 0112680187, 0112680127
×
United Democratic Front
 
71
Rabbit
 
 Rival factions claiming leadership
 
×
Democratic Unity Alliance
 
71
Two Leaves
 
 Secreary: Mr.Z.M. Hithayathulla
 107, Railway Avenue, Kirullapona, Colombo 05.
 0112300488, 0773815317
 0112672322, 0112303318
×
United People's Party
 
71
Mobile Phone
 
  Secretary: Mr.Tiran Alles
  99/6, Rosmead Place, Colombo 07
 phone2 0112469769
 fax2 0112695047
×
Eksath Lanka Podujana Pakshaya
 
71
Cup
 
Rival factions claiming leadership
 
×
Eksath Lanka Maha Saba Party  
 
71
Cobra
 
 name Secretary: Mr. Jayantha Kulathunga
 location2 203/10, Layards Broadway, Colombo 14
0712521475
fax2 0112244609
×
United Socialist Party
 
71
 Tri-Shaw
 
 name Secretary: Mr.Siritunga Jayasuriya
 location2 53/6, E. D. Dabare Mawatha, Narahenpita, Colombo 05.
 phone2 0112586199, 0114510289, 0112504647, 0775704444
 
×
United Peace Alliance
 
71
Butterfly
 
 name Secretary: Mr. M.T. Hasan Ali
 location2 30, Beach Road, Mt. Lavinia
 phone2 0112733553, 0777766984
 
×
Okkoma Wasiyo Okkoma Rajawaru Sanvidanaya
 
71
Till
 
 name Secretary: Mr.M.B. Thaminimulla
 location2 3/1, Sangamiththa Mawatha, Kandy.
 phone2 0812234137, 0813991799, 0767001075
 
×
Up-Country People's Front
 
71
Mammoty
 
 name Secretary: Mr. A. Lorens
 location2 279, Fruit Hill Bazar, Hatton.
 phone2 0512244139, 0512222793, 0514920300, 0514924197, 0715319086
 fax2 0512222793
×
People's Liberation Front
 
71
Bell
 
name Secretary: Mr.M.T.Silva
location2 464/20, Pannipitiya Road, Pelawatte, Battaramulla.
phone2 0112785612,, 0775019079
fax2 0112786050
×
Democratic Tamil National Alliance
 
71
Brass Lamp
 
 name Secretary: Mr.Velayutham Nallanathar
 location2 16, Haig Road, Bambalapitiya , Colombo 04.
 phone2 0112586289, 077 4567329
 fax2 0112586289
×
Jana Setha Peramuna
 
71
Tractor
 
 name Secretary: Rev. Battaramulle Seelarathana Tero
 location2 185, Dewala Road, Thalangama South, Battaramulla.
 phone2 0112889998, 0777957608
 fax2 0112882028
×
National Peoples Party
 
71
Electric Bulb
 
 name Secretary: Mr. A.S.M. Perera
 location2 428/5, Sunethradevi Road, Pepiliyana, Nugegoda.
 phone2 0112854921
 –
×
National Freedom Front
 
71
Panchaudaya
 
 name Secretary: Mr. Kapila Gamage
 location2 Kotte Road, Pitakotte.
 phone2 0773273275
 
×
Jathika Sangwardhena Peramuna
 
71
Coconut
 
 name Secretary: Mr. A.H. Stephen
 location2 678/5, Muththettugoda, 02nd Lane, Thalangama South, Battaramulla
 phone2 0776932851
 
×
Jathika Hela Urumaya
 
71
Diamond
 
 name Secretary: Mr. Patalie Champika Ranawaka
 location2 964/2, Pannipitiya Road, Battaramulla.
 phone2 011 2866125, 0715353654, 0767115099, 0716826067
 fax2 0112882585
×
Nationalities Unity Organization
 
71
Umbrella
 
 name Secretary: Mr.Leenus Jayatilake
 location2 17, Barracks Lane, Colombo 02.
 phone2 0712096867
 fax2 0112324053
×
Thamil Makkal Viduthalai Pulikal
 
71
Boat
 
 name Secretary: Mr. P.Prashanthan
 location2 No 91, Lake Road 01, Batticaloa.
 phone2 0652050570, 0652057858, 0772957208
 fax2 0652050570
×
Desha Vimukthi Janatha Pakshaya
 
71
Ear of paddy
 
name Secretary: Mr.D.Kalansooriya
location2 49/1/1, Sri Soratha Mawatha, Gangodawila, Nugegoda
 011 2803916, 033 2256064, 0718294847, 0714261052
 –
×
Tamil Eeelam Liberation Organization
 
71
Light House
 
name Secretary: Mr.N. Srikantha
location2 50/32, Wairawar Kovil Lane, Hospital Rd, Kottadi, Jaffna.
phone2 0750720030, 0778381660
 fax2 0112778524
×
Tamil United Liberation Front
 
71
Sun
 
 name Secretary: Mr.V. Anandasangaree
 location2 315, A9 Road, Kilinochchi
 phone2 0212283419, 0777890171
 fax2 0212223631
×
New Democratic Front
 
71
Swan
 
 name Secretary: Mrs. Shamila Perera
 location2 9/6, Jayanthi Mawatha, Pelawatte, Battaramulla.
 phone2 0112785531, 0777784010
 
×
Nawa Sama Samaja Party
 
71
Table
 
 name Secretary: Dr.Wickramabahu Karunaratne
 location2 No.17, Barracks Lane, Colombo 02.
 phone2 0112430621, 0112305963, 0777237241,0777875758, 0775185438
 fax2 0112305963
×
Nawa Sihala Urumaya
 
71
Bow and Arrow
 
name Secretary: Mr.Sarath Manamendra
location2 75/5/B, U.L.L. Perera Mawatha, Kuruduwaththa,Thudella, Ja-Ela.
phone2 0712901576, 0112248910
 fax2 0112248911
×
Social Democratic Party of Tamils

 

71

Candle
 
name Secretary: Mr. K. Sivarasa
location2 294. Kandy Road, Jaffna.
phone2 0212222022, 0777760261
fax2 0212222022

 

×
Puravesi Peramuna
 
71
Omnibus
 
name Secretary: Mr. Jeyarathnam Sriranga
location2 61/1, D.S.Fonseka Mawatha, Colombo 05.
phone2 0112504292, 0777310726
fax2 0112504292
×
Frontline Socialist Party
 
71
Sledgehammer
 
 name Secretary: Mr.Senadheera Gunathilake
 location2 553/B2, Gemunu Mavatha, Udumulla Road, Battaramulla
 phone2 0112837422, 0777009848, 0710459292
 fax2 0112837422
×
People's Alliance
 
71
Chair
 
 name Secretary: Mr.D.M.Jayarathna
 location2 Doluwa, Gampola.
 phone2 0812415215, 0812350664, 0718666555, 0718009009
 fax2 0819185185, 0112375049
×
Democratic United National Front
 
71
Eagle
 
name Secretary: Mr. Ariyawansha Dissanayake
location2 47A, 1st lane, Rawathawatta, Moratuwa.
phone2 0112646833, 0716535027
fax2 0112646833
×
Democratic Peoples Front
 
71
Ladder
 
 name Secretary: Mr.Mano Ganesan
 location2 72, Bankshall Street, Colombo 11.
 phone2 0112729810, 0112473511, 0112336578, 0112473512,
      0112441269, 0773933169, 0777312770
 fax2 0112435961, 0112883690
×
Democratic People's Liberation Front
 
71
Anchor
 
name Secretary: Mr.S.Sathananthan
location2 16, Haig Road, Bambalapitiya, Colombo 04.
phone2 0112586289, 0777952707, 0770794948
fax2 0112559285, 0112586289
×
Democratic National Movement
 
71
Motor Car
 
name Secretary: Mr. Aruna De Soysa
location2 Galle Road, Nape, Kosgoda.
phone2 077 5348744, 0711950770, 0770030001, 0769442516
fax2 0114873810
×
Democratic National Alliance
 
71
Trophy
 
 name Secretary: Mr.H.M. Vijitha Herath
 location2 464/20, Pannipitiya Road, Pelawatta, Battaramulla
 phone2 0112785612, 0714824345
 fax2 0112786050
×
Democratic Party
 
71
Flaming Torch
 
 name  Secretary: Mr. Gaya Basnayake
 location2  619, Waragoda Road, Kelaniya
 phone2 0115886378, 0722947731
 
×
Democratic Left Front
 
71
Clock
 
name Secretary: Mr.Vasudewa Nanayakkara
location2 49-1/1, Vinayalankara Mawatha, Colombo 10.
phone2 0112684820, 0718517344, 0723271211 
fax2 0112684820
×
Maubima Janatha Pakshaya
 
71
Aeroplane
 
name Secretary: Mr.Dammika Fernando
location2 373/1, Temple Road, Thalawathugoda
phone2 0114369036 0112730386, 0777309175
fax2 0112723059
×
Mahajana Eksath Peramuna
 
71
Cart Wheel
 
name Secretary: Mr.Thissa Yapa Jayawardhana
location2 10/21 A, Elhena Road, Maharagama.
phone2 0112718364, 0112088828, 0752142918
fax2 0112088828
×
Muslim National Alliance
 
71
Pair of  Scales
 
name Secretary: Mr.Masihudeen Naeemullah
location2 No.258, Katugastota Road, Kandy.
phone2 0812224388, 0112697505, 0727308408, 0777633538
fax2 0112665827, 0114018979, 0812224388, 0112177204
×
Ceylon Worker's Congress (P.Wing)
 
71
Cockerel
 
name Secretary: Mrs. Anusha Sivaraja
location2 72, Ananda Coomaraswamy Mawatha, Colombo 07.
phone2 0112574524, 0717399999, 0112301358, 0112301359
fax2 0112301355
×
Lanka Sama Samaja Party
 
71
Key
 
 name Secretary: Dr. Thissa Vitharana
 location2 457, Dr. Colvin R. De Silva Mawatha, Colombo 02.
 phone2 0112679544, 0112689847, 0112676770, 0773031442
 fax2 0112676770
×
The Liberal Party
 
71
Book
 
name Secretary: Mr.Kamal Nishshanka
location2 No. 23, Sridevi, Amunawatta, Kurunegala
phone2 0372233573, 0112691589, 0777733347
fax2 0112361369
×
Sri Lanka Labour Party
 
71
Kangaroo
 
 name Secretary: Miss.P.D.K.K.P.Liyanage
 location2 7, Samner Place, Colombo 08.
 phone2 0112687320, 0112698601,0114404114, 0773265203
 fax2 0112676703
×
Our Power of People Party
 
71
Flag
 
 name Secretray: Mr. B. Mayura Amunugama
 location2 15/27, Aandagala Watta, Wellawa Road, Kurunegala
 phone2 0372230281, 0773431222
×
Sri Lanka Freedom Party
 
71
Hand
 
 name Secretary: Mr. Dayasiri Jayasekara (Acting)
 location2 301, T. B. Jayah Mawatha, Colombo 10.
 phone2 0112686077, 0112677250, 0113138127
 fax2 0112680187, 0112680127
×
Sri Lanka Vanguard Party
 
71
Envelope
 
 name Secretary: Mr.M.Deepthi Kumara Gunaratne
 location2 5/9, R.S. Fernando Mawatha, Panadura
 phone2 0382237526
 
×
Sri Lanka Progressive Front
 
71
Flower Vase
 
 Rival factions claiming leadership
 
×
Sri Lanka Mahajana Pakshaya
 
71
Eye
name Secretary: Mr. Asanka Nawarathna
location2 25, Linkwood Place, Wehara, Kurunegala.
phone2 0372229993, 0714815575
fax2 0372229993
×
Sri Lanka Muslim Congress
 
2
Tree
 
name Secretary: Mr. M. Nizam Kariappar
location2 “Darus Salam” 51, Vauxhall Lane, Colombo 02.
phone2 0112436752, 0112396699, 0777561638
fax2 0112436752
×
Communist Party of Sri Lanka
 
2
Star
 
 name Secretary: Mr.D.E.W. Gunasekara
 location2 91, Dr. N.M. Perera Mawatha, Colombo 08.
 phone2 0112695328, 0713745000
 fax2 0112691610
×
Socialist Alliance
 
2
Clay Lamp
 
 name Secretary: Mr.D.C. Raja Collure
 location2 91, Dr. N.M. Perera Mawatha, Colombo 08.
 phone2 0112695328, 0112867360, 0777327785
 fax2 0112691610
×
Socialist Equality Party
 
71
Pair of Scissors
 
name Secretary: Mr.Wije Dias
location2 716/1/1, Kotte Road, Athul Kotte, Kotte.
phone2 0112869239, 0773562327
fax2 0112869239
×
Sinhaladeepa Jathika Peramuna
 
71
Sword
 
name Secretary: Mr.Jayantha Liyanage
location2 14/5 A, Dharmapala Mawatha, Polatthapitiya, Kurunagala.
phone2 0373618468
×
Peoples' Action for Free & Fair Election (PAFFREL)
 
Executive Director : Mr. Rohana Hettiarachchi
12/3, Robert Terrace, Robert Gunawardana Mawatha, Colombo 6, Sri Lanka.
(+94)112514441-42
(+94)112514443
paffrel@sltnet.lk
www.paffrel.com
×
Centre for Monitoring Election Violence (CMEV)
Contact Person : Dr.Paikiasothy Saravanamuttu
17A, Pedris Road, Colombo 03, Sri Lanka.
(+94)113010662-4
(+94)112577117
info@cpalanka.org, cmev@cpalanka.org
www.cmev.org
×
Campaign for Free & Fair Elections (CaFFE)
Executive Director : Rajith Keerthi Tennakoon
100/19, Welikadawatta Road, Rajagiriya, Sri Lanka.
(+94)114341524-14
(+94)112866224
(+94)777791225
caffe2008@gmail.com, rajith_tennakoon@yahoo.com
www.caffesrilanka.org
×
Movement for Free & Fair Election (MFFE)
Convenor : Ms.Manori Kalugampitiya
24/13,Wijiaba Mawatha, Nawala Road, Nugegoda, Sri Lanka.
(+94)112822375
(+94)112822376
elections@rightsnow.net
×
Mothers and Daughters of Lanka (MDL)
Coordinator : Ms.Dhaya Herath
117, Thalahena, Malabe, Sri Lanka.
(+94)112789459
(+94)112790777
×
National Polls Observation Center (NPOC)
National Organizer : Mr.Rasanga Harischandra
125A, Robat Gunawardhana Mawatha, Battaramulla, Sri Lanka.
(+94)112874049
(+94)1129648957
×
Transparency International Sri Lanka (TI-SL)
Executive Director : Mr.Shan Wijethunghe
183/5, High Level Road, Colombo 6, Sri Lanka.
(+94)114369781, (+94)114369782, (+94)114369783
(+94)112514588
tisl@tisrilanka.org
www.tisrilanka.org
×
Sri Lankan Alumni & Professionals Association (SLAPA)
Deputy Chairman : Mr.Jayantha Dolawatte
1/34 Lawyer’s Office Complex, Colombo 12, Sri Lanka.
(+94)112335163
×
අකිල ඉලංකෙයි තමිල් කොංග්‍රස්
 
71
 බයිසිකලය
 
name ලේකම්: ජී.ජී.පොන්නම්බලම් මහතා
location2 “කොංග්‍රස් නිවාස“, නො.120, ප්‍රධාන වීදිය, යාපනය
phone2 0112581677, 0112586232, 0212223739, 0777301021
fax2 0112586254
×
අඛිල ඉලඞ්කෛ ද්‍රවිඩ මහාසභා
 
71
නැව
 
name ලේකම්: තම්බියප්පා ගෝපාලක්‍රිෂ්ණන් මහතා
location2 නො.23 4/2, සීගල් කුවීන් කෝට්, ඇරතුෂා පාර, කොළඹ 06
phone2 0112364235, 0759062091, 0777062091
fax2 0262053755
×
අපේ ජාතික පෙරමුණ
 
71
දුරකථනය
 
name ලේකම්වරිය: ඩයනා ගමගේ මහත්මිය
location2 347/A, කෝට්ටේ පාර, මිරිහාන, නුගේගොඩ
phone2 0112874177, 0112827368, 0773161616 
 fax2 0112874177
×
අහිල ඉලංගෙයි මහජන කොංග්‍රසය
 
71
මොණරා
 
name ලේකම්: ලේකම් ධුරය සම්බන්ධයෙන් අධිකරණ ක්‍රියා මාර්ග ගෙන ඇත.
location2 නො.27, වොක්ෂ‍ෝල් වීදිය, කොළඹ 02 
phone2 011 2737963, 0112372848, 0777315329
fax2 0112622897
×
ඉලංකෙයි තමිල් අරසු කච්චි
 
71
ගෙය
 
name ලේකම්: කේ. තුරෙයිරාසසිංගම් මහතා
location2 30, මාටින් පාර, යාපනය
phone2 0212228776 
fax2 0212215731
×
ඊලවර් ප්‍රජාතන්ත්‍රවාදී පෙරමුණ
 
71
නගුල
 
මෙම පක්ෂයේ ප්‍රතිවිරුද්ධ කණ්ඩායම හිමිකම් ප්‍රකාශ කර සිටිති.
 
×
ඊලාම් ජනතා ප්‍රජාතන්ත්‍රවාදී පක්ෂය
 
71
 
වීණාව
 
name ලේකම්: ඩග්ලස් දේවානන්ද මහතා
location2 9/3, දුම්රියපොළ පාර, බම්බලපිටිය, කොළඹ 04
phone2 0112593515, 0112503467, 0212229824, 0777781891
fax2 0112585255, 0212229883
×
ඊලාම් ජනතා විප්ලවවාදී විමුක්ති පෙරමුණ
 
71
මල
 
name ලේකම්: එන්. සිවසක්ති මහතා
location2 26/10, පළමු පටුමග, නුවර පාර, වවුනියාව
phone2 0242221898, 0242227680, 0714347480
fax2 0242221898
×
එක්සත් ජනතා නිදහස් සන්ධානය
 
71
බුලත් කොළය
 
name ලේකම්: මහින්ද අමරවීර මහතා
location2 301, ටී.බී. ජයා මාවත, කොළඹ 10
phone2 0112686077, 0777730071
fax2 0112680187, 0112680127
×
එක්සත් ජාතික නිදහස් පෙරමුණ
 
කෙසෙල් ඇවරිය
 
name ලේකම්: මෛත්‍රී ගුණරත්න මහතා
location2 118, බාන්ස් පෙදෙස, කොළඹ 07
phone2 0112695069, 0777900000, 0777787107, 0773525526
fax2 0112695069, 0912286364
×
එක්සත් ජාතික පක්ෂය
 
71
අලියා
 
name ලේකම්: අකිල විරාජ් කාරියවසම් මහතා
location2 “සිරිකොත”, 400, කෝට්ටේ පාර, පිටකෝට්ටේ
phone2 0112865374, 0112865375, 0777485591, 0777777703
fax2 0112865374-75-80
×
එක්සත් ප්‍රජාතන්ත්‍රවාදී පෙරමුණ
 
71
හාවා
 
මෙම පක්ෂයේ ප්‍රතිවිරුද්ධ කණ්ඩායම් හිමිකම් ප්‍රකාශකර සිටිති
 
×
එක්සත් ප්‍රජාතන්ත්‍රවාදී සන්ධානය
 
71
පත්‍ර යුගලය
 
name ලේකම්: ඉසෙඩ්.එම්. හිදායතුල්ලා මහතා
location2 107, රේල්වේ ඇවනිව්, කිරුලපන, කොළඹ 05
phone2 0112300488, 0773815317
fax2 0112672322, 0112303318
×
එක්සත් මහජන පක්‍ෂය
 
71
ජංගම දුරකථනය
 
name ලේකම්: ටිරාන් අලස් මහතා
location2 99/6, රොස්මිඩ් පෙදෙස, කොළඹ 07
phone2 0112469769
fax2 0112695047
×
එක්සත් ලංකා පොදුජන පක්ෂය
 
71
කෝප්පය
 
මෙම පක්ෂයේ ප්‍රතිවිරුද්ධ කණ්ඩායම් හිමිකම් ප්‍රකාශකර සිටිති
 
×
එක්සත් ලංකා මහ සභා පක්‍ෂය
 
71
 නාගයා
 
name ලේකම්: ජයන්ත කුලතුංග මහතා
location2 203/10, ලේයාර්ඩ්ස් බ්‍රෝඩ්වේ, කොළඹ 14
phone2 0712521475
fax2 0112244609
 
×
එක්සත් සමාජවාදී පක්ෂය
 
71
 ත්‍රීර‍ෝද රථය
 
name ලේකම්: සිරිතුංග ජයසූරිය මහතා
location2 53/6, ඊ.ඩී. දාබරේ මාවත, නාරාහේන්පිට, කොළඹ 05
phone2 0112586199, 0114510289, 0112504647, 0775704444
 
×
ඔක්කොම වැසියෝ ඔක්කොම රජවරු සංවිධානය
 
71
කැටය
 
name ලේකම්: එම්.බී. තැමිණිමුල්ල මහතා
location2 3/1, සංඝමිත්තා මාවත, මහනුවර
phone2 0812234137, 0813991799, 0767001075
 
×
කඳුරට ජනතා පෙරමුණ
 
71
 උදැල්ල
 
name ලේකම්:  ඒ. ලෝරන්ස් මහතා
location2 279, ෆෘට්හිල් බසාර්, හැටන්
phone2 0512244139, 0512222793, 0514920300, 0514924197, 0715319086
fax2 0512222793
×
ජනතා විමුක්ති පෙරමුණ
 
71
සීනුව
 
name ලේකම්: එම්.ටී.සිල්වා මහතා
location2 464/20, පන්නිපිටිය පාර, පැලවත්ත, බත්තරමුල්ල
phone2 0112785612,, 0775019079
fax2 0112786050
×
ජනනායක තමිළ් තේසිය කූට්ටනි
 
71
පිත්තල පහන
 
name ලේකම්: වේලායුදම් නල්ලනාදර් මහතා
location2 16, හේග් පාර, බම්බලපිටිය, කොළඹ 04
phone2 0112586289, 077 4567329
fax2 0112586289
×
ජනසෙත පෙරමුණ
 
71
 ට්‍රැක්ටරය
 
name ලේකම්: පූජ්‍ය බත්තරමුල්ලේ සීලරතන හිමි
location2 185, දේවාල පාර, තලංගම දකුණ, බත්තරමුල්ල
phone2 0112889998, 0777957608
fax2 0112882028
×
ජාතික කොංග්‍රසය
 
71
අශ්වයා
 
name ලේකම්: ඒ.එල්.එම්. අතාවුල්ලා මහතා
location2 4/147-1/1, තලාකොටුව උද්‍යානය, කොළඹ 05
phone2 0112512428
fax2 0112512428
×
ජාතික ජනතා පක්ෂය
 
71
 විදුලි බුබුල
 
name ලේකම්: ඒ.එස්.එම්. පෙරේරා මහතා
location2 428/5, සුනේත්‍රාදේවි පාර, පැපිලියාන, නුගේගොඩ
phone2 0112854921
 
×
ජාතික නිදහස් පෙරමුණ
 
71
පංචායුධය
 
name ලේකම්: කපිල ගමගේ මහතා 
location2 කෝට්ටේ පාර, පිටකෝට්ටේ
phone2 0773273275
 
×
ජාතික සංවර්ධන පෙරමුණ
 
71
පොල් ගෙඩිය
 
name ලේකම්: ඒ.එච්. ස්ටීවන් මහතා
location2 678/5, මුත්තෙට්ටුගොඩ, දෙවන පටුමග, තලංගම දකුණ, බත්තරමුල්ල
phone2 0776932851
 
×
ජාතික හෙළ උරුමය
 
71
දියමන්තිය
 
name ලේකම්: පාඨලී චම්පික රණවක මහතා
location2 964/2, පන්නිපිටිය පාර, බත්තරමුල්ල
phone2 0112866125, 0715353654, 0767115099, 0716826067
fax2 0112882585
×
ජාතීන්ගේ සමඟි සංවිධානය
 
71
කුඩය
 
name ලේකම්: ලීනස් ජයතිලක මහතා
location2 17, බැරැක්ක පටුමග, කොළඹ 02
phone2 0712096867
fax2 0112324053
×
තමිළ් මක්කල් විඩුදලෛප් පුළිකල්
 
71
බෝට්ටුව
 
name ලේකම්: පී. ප්‍රශාන්තන් මහතා
location2 91, වැව පාර 01, මඩකලපුව
phone2 0652050570, 0652057858, 0772957208
fax2 0652050570
×
දේශ විමුක්ති ජනතා පක්‍ෂය
 
71
 වී කරල
 
name ලේකම්: ඩී.  කලන්සුරිය මහතා
location2 49/1/1, ශ්‍රී සෝරත මාවත, ගංගොඩවිල, නුගේගොඩ
phone2 0112803916, 0332256064, 0718294847, 0714261052
 
×
ද්‍රවිඩ ඊලාම් විමුක්ති සංවිධානය
 
71
 ප්‍රදීපාගාරය
 
name ලේකම්: එන්. ශ්‍රීකාන්තා මහතා
location2 50/32, වයිරවර් කෝවිල් පටුමග, රෝහල පාර, කෝට්ටඩි, යාපනය
phone2 0750720030, 0778381660
fax2 0112778524
×
ද්‍රවිඩ එක්සත් විමුක්ති පෙරමුණ
 
71
ඉර
 
name ලේකම්: වී.ආනන්දසංගරී මහතා
location2 315, A9 පාර, කිලිනොච්චිය.
phone2 0212283419, 0777890171
fax2 0212223631
×
නව ප්‍රජාතන්ත්‍රවාදී පෙරමුණ
 
71
හංසයා
 
name ලේකම්: ශාමිලා පෙරේරා මහත්මිය
location2 9/6, ජයන්ති මාවත, පැලවත්ත, බත්තරමුල්ල.
phone2 0112785531, 0777784010
 
×
නව සමසමාජ පක්ෂය
 
71
මේසය
 
name ලේකම්: ආචාර්ය වික්‍රමබාහු කරුණාරත්න
location2 17, බැරැක්ක පටුමග, කොළඹ 02
phone2 0112430621, 0112305963, 0777237241,0777875758, 0775185438
fax2 0112305963
×
නව සිහළ උරුමය
 
71
දුන්න සහ ඊතලය
 
name ලේකම්: සරත් මනමේන්ද්‍ර මහතා
location2 75/5/බී, යු.එල්.එල්.පෙරේරා මාවත, කුරුඳුවත්ත, තුඩැල්ල, ජා ඇල
phone2 0712901576, 0112248910
fax2 0112248911
×
පුරවැසි පෙරමුණ
 
71
 බස් රථය
 
name ලේකම්: ජෙයරත්නම් ශ්‍රී රංගා මහතා 
location2 61/1, ඩී.එස්.ෆොන්සේකා මාවත, කොළඹ 05
phone2 0112504292, 0777310726
fax2 0112504292
×
පෙරටුගාමී සමාජවාදී පක්ෂය
 
71
කුළුගෙඩිය
 
name ලේකම්: සේනාධීර ගුණතිලක මහතා
location2 553/බී2, ගැමුණු මාවත, උඩුමුල්ල පාර, බත්තරමුල්ල
phone2 0112837422, 0777009848, 0710459292
fax2 0112837422
×
පොදුජන එක්සත් පෙරමුණ
 
71
පුටුව
 
name ලේකම්: දි.මු. ජයරත්න මහතා
location2 දොළුව, ගම්පොළ
phone2 0812415215, 0812350664, 0718666555, 0718009009
fax2 0819185185, 0112375049
×
ප්‍රජාතන්ත්‍රවාදී එක්සත් ජාතික පෙරමුණ
 
71
රාජාලියා
 
name ලේකම්: ආරියවංශ දිසානායක මහතා
location2 47ඒ, පළමුවන පටුමග, රාවතාවත්ත, මොරටුව
phone2 0716535027, 0112646833
fax2 0112646833
×
ප්‍රජාතන්ත්‍රවාදී ජනතා විමුක්ති පෙරමුණ
 
71
නැංගුරම
 
name ලේකම්: එස්. සතානන්දන් මහතා
location2 16, හේග් පාර, බම්බලපිටිය, කොළඹ 04
phone2 0112586289, 0777952707, 0770794948
fax2 0112559285, 0112586289
×
එක්සත් වාමාංශික පෙරමුණ
 
 ඔරුව
 
name ලේකම්: ලාල් විජේනායක මහතා
location2 1003-1/1, ශ්‍රී ජයවර්ධනපුර පාර, රාජගිරිය.
phone2 0112885394, 0777812010
fax2 0112885394
×
එක්සත් සාම සන්ධානය
 
සමනළයා
 
name ලේකම්: එම්.ටී. හසන් අලී මහතා
location2 30, වෙරළ පාර, ගල්කිස්ස.
phone20112733553, 0777766984
 
×
කම්කරු ජාතික පෙරමුණ
 
දෑකැත්ත
 
name ලේකම්: එම්. තිලකරාජා මහතා
location2 187 ඒ, දිඹුල පාර, හැටන්.
phone20112982998, 0711208061, 0777239765
fax2 0112778481
 
 
×
ජාතික සමගි පෙරමුණ
 
කණ්නාඩි කුට්ටම
 
name ලේකම්: එම්.අසාත් එස් සාලි මහතා
location2 211/2, ආර්.ඒ.ද මෙල් මාවත, කොළඹ 03.
phone2 0112335909, 0112555546, 0777707786, 0777777222
fax2 0112555547
 
 
×
දෙමළ සමාජ ප්‍රජාතන්ත්‍ර පක්‍ෂය
 
ඉටිපන්දම
 
name ලේකම්: කේ. සිවරාසා මහතා
location2 294, නුවර පාර , යාපනය.
phone2 021 2222022, 0777760261
fax2 0212222022
 
 
×
ප්‍රජාතන්ත්‍රවාදී ජාතික ව්‍යාපාරය
 
මෝටර් කාරය
 
name ලේකම්: අරුණ ද සොයිසා මහතා
location2 ගාලු පාර, නාපේ , කොස්ගොඩ.
phone2 077 5348744, 0711950770, 0770030001, 0769442516
fax2 0114873810
 
 
×
ප්‍රජාතන්ත්‍රවාදී ජාතික සන්ධානය
 
කුසලානය
 
name ලේකම්: එච්.එම්. විජිත හේරත් මහතා
location2 464/20, පන්නිපිටිය පාර, පැලවත්ත, බත්තරමුල්ල
phone2 0112785612, 0714824345
fax2 0112786050
×
ප්‍රජාතන්ත්‍රවාදී පක්ෂය
 
ගිනි සිළුව
 
name ලේකම්: ගයා බස්නායක මහතා
location2 619, වරාගොඩ පාර, කැළණිය
phone2 0115886378, 0722947731
 
×
මව්බිම ජනතා පක්ෂය
 
අහස්යානය
 
name ලේකම්: දම්මික ප්‍රනාන්දු මහතා
location2 373/1, පන්සල පාර, තලවතුගොඩ
phone2 0114369036, 0112730386, 0777309175 
fax2 0112723059
 
×
ප්‍රජාතන්ත්‍රවාදී වාමාංශික පෙරමුණ
 
ඔරලෝසුව
 
name ලේකම්: වාසුදේව නානායක්කාර මහතා
location2 49-1/1, විනයාලංකාර මාවත  , කොළඹ 10
phone2 0112684820, 0718517344, 0723271211 
fax2 0112684820
 
×
මහජන එක්සත් පෙරමුණ
 
කරත්ත රෝදය
 
name ලේකම්: තිස්ස යාපා ජයවර්ධන මහතා
location2 10/21 ඒ, ඇල්හේන පාර , මහරගම
phone2 0112718364, 0112088828, 0752142918
fax2 0112088828
 
×
මුස්ලිම් ජාතික සන්ධානය
 
තරාදිය
 
name ලේකම්: මසිහුදීන් නයීමුල්ලාහ් මහතා
location2 නො 258, කටුගස්තොට පාර , මහනුවර
phone2 0812224388, 0112697505, 0727308408, 0777633538
fax2 0112665827, 0114018979, 0812224388, 0112177204
 
×
ලංකා කම්කරු කොංග්‍රසය (දේශපාලන අංශය)
 
කුකුළා
 
name ලේකම්: අනූෂා ශිවරාජා මහත්මිය
location2  72, ආනන්ද කුමාරස්වාමි මාවත , කොළඹ 07
phone2 0112574524, 0717399999, 0112301358, 0112301359
fax2 0112301355
 
×
යහපාලනය සඳහා වූ ජාතික පෙරමුණ
 
කොඩි යුගල
 
name ලේකම්: එම්.ආර්. මොහමඩ් නජා මහතා
location2 100/1, ශ්‍රී සරණංකර පාර , කළුබෝවිල
phone2 0112099958, 0773868126
fax2 0112099958
 
×
ලංකා සමසමාජ පක්ෂය
 
යතුර
 
name ලේකම්: මහාචාර්ය තිස්ස විතාරණ
location2 457 ,ආචාර්ය කොල්වින් ආර්.ද සිල්වා මාවත , කොළඹ 02
phone2 0112679544, 0112689847, 0112676770, 0773031442
fax2 0112676770
 
×
ලිබරල් පක්‍ෂය
 
පොත
 
name ලේකම්: කමල් නිශ්ශංක මහතා
location2 නො 23 ,ශ්‍රී දේවි , අමුණවත්ත, කුරුණෑගල
phone2 0372233573, 0112691589, 0777733347
fax2 0112361369
 
×
ශ්‍රී ලංකා කම්කරු පක්ෂය
 
කැන්ගරු
 
name ලේකම්: පී.ඩී.කේ.කේ.පී. ලියනගේ මෙනෙවිය
location2 7, සම්නර් පෙදෙස , කොළඹ 08
phone2 0112687320, 0112698601,0114404114, 0773265203
fax2 0112676703
 
×
අපේ ජන බල පක්ෂය
 
කොඩිය
 
name ලේකම්: බී. මයුර අමුණුගම මහතා
location2 15/27, ආඳාගල වත්ත, වැල්ලව පාර, කුරුණෑගල
phone2 0372230281, 0773431222
 
 
×
ශ්‍රී ලංකා නිදහස් පක්ෂය
 
අත
 
name ලේකම්: දයාසිරි ජයසේකර මහතා (වැ.බ.)
location2 301, ටී.බී. ජයා මාවත, කොළඹ 10
phone2 0112686077, 0112677250, 0113138127
fax2 0112680187, 0112680127
 
 
×
ශ්‍රී ලංකා පෙරටුගාමී පක්ෂය
 
ලියුම් කවරය
 
name ලේකම්: එම්. දීප්ති කුමාර ගුණරත්න මහතා
location2 5/9, ආර්.එස්.ප‍්‍රනාන්දු මාවත, පානදුර
phone2 0382237526
 
 
 
×
ශ්‍රී ලංකා මහජන පක්ෂය
 
 ඇස
 
name ලේකම්: අසංක නවරත්න මහතා
location2 25, ලින්ක්වුඩ් පෙදෙස, වැහැර, කුරුණෑගල
phone2 0372229993, 0714815575
fax2 0372229993
 
 
×
ශ්‍රී ලංකා පොදුජන පෙරමුණ
 
මල් පොහොට්ටුව
 
name ලේකම්: සාගර කාරියවසම් මහතා
location2 අංක 8/11, රොබට් අල්විස් මාවත, බොරලැස්ගමුව.
phone2 0112518565, 0712777639
 
 
 
×
ශ්‍රී ලංකා ප්‍රගතිශීලී පෙරමුණ
 
 මල්පෝච්චිය
 
 මෙම පක්ෂයේ ප්‍රතිවිරුද්ධ කණ්ඩායම් හිමිකම් ප්‍රකාශකර සිටිති.
 
 
×
ශ්‍රී ලංකා මුස්ලිම් කොංග්‍රසය
 
 ගස
 
name ලේකම්: එම්. නිසාම් කාරියප්පර් මහතා
location2 “දාරුස්සලාම්”,  51, වොක්ෂෝල් පටුමග, කොළඹ 02.
phone2 0112436752, 0112396699, 0777561638
fax2 0112436752
 
 
×
ශ්‍රී ලංකාවේ කොමියුනිස්ට් පක්ෂය
 
තරුව
 
name ලේකම්:  ඩී.ඊ.ඩබ්ලිව්. ගුණසේකර මහතා
location2 91, ආචාර්ය ඇන්.ඇම්. පෙරේරා මාවත, කොළඹ 08
phone2 0112695328, 0713745000
fax2 0112691610
 
 
×
ශ්‍රී ලංකාවේ සමාජවාදී පක්ෂය
 
බැලුනය
 
name ලේකම්: මහින්ද දේවගේ මහතා
location2 21 M7, ඊ. ඩී. දාබරේ මාවත, නාරාහේන්පිට, කොළඹ 05.
phone2 0777035167, 0112692502
 
 
 
×
සමාජවාදී ජනතා පෙරමුණ
 
මැටි පහන
 
name ලේකම්: ඩී.සී. රාජා කොල්ලුරේ මහතා
location2 91, ආචාර්ය ඇන්.ඇම්. පෙරේරා මාවත, කොළඹ 08
phone2 0112695328, 0112867360, 0777327785
fax2 0112691610
 
 
 
×
සමාජවාදී සමානතා පක්ෂය
 
කතුර
 
name ලේකම්: විජේ ඩයස් මහතා
location2 716/1/1, කෝට්ටේ පාර, ඇතුල් කෝට්ටේ, කෝට්ටේ.
phone2 0112869239, 0773562327
fax2 0112869239
 
 
 
×
සිංහලදීප ජාතික පෙරමුණ
 
 කඩුව
 
name ලේකම්: ජයන්ත ලියනගේ මහතා
location2 14/5 A, ධර්මපාල මාවත, පොල්අත්තපිටිය, කුරුණෑගල
phone2 0373618468
 
 
 
 
×
 
 Executive Director : Mr. Rohana Hettiarachchi
 12/3, Robert Terrace, Robert Gunawardana Mawatha, Colombo 6, Sri Lanka.
 94 11 2514441/ 2
 94 11 2514443
 paffrel@sltnet.lk, 
www.paffrel.com
 
 
×
 
 Contact Person : Dr.Paikiasothy Saravanamuttu
 17A, Pedris Road, Colombo 03, Sri Lanka
 94 11 3010662-4
 94 11 2577117
  info@cpalanka.orgcmev@cpalanka.org
  www.cmev.org
 
×
 
 Executive Director : Rajith Keerthi Tennakoon
 100/19, Welikadawatta Road, Rajagiriya, Sri Lanka.
 94 114341524, 94 114341514
 94 777791225, 94 112866224
  caffe2008@gmail.comrajith_tennakoon@yahoo.com
 www.caffesrilanka.org
 
 
×
 
  Convenor : Ms.Manori Kalugampitiya
  24/13,Wijiaba Mawatha, Nawala Road, Nugegoda, Sri Lanka.
  94 112822375
  94 112822376
   elections@rightsnow.net
 
 
 
×
 
  Coordinator : Ms.Dhaya Herath
  117, Thalahena, Malabe, Sri Lanka.
  94 112789459
  94 112790777
 
 
×
 
  National organizer : Mr.Rasanga Harischandra
  125A, Robat Gunawardhana Mawatha, Battaramulla, Sri Lanka.
  94 112874049
  94 112964895
 
 
×
 
  Executive Director : Mr.Shan Wijethunghe
  183/5, High Level Road, Colombo 6, Sri Lanka.
  94 114369781, 94 114369782, 94 114369783
  94 112514588
   tisl@tisrilanka.org
   www.tisrilanka.org
 
 
×
 
  Deputy Chairman : Mr.Jayantha Dolawatte
  1/34 Lawyer’s Office Complex, Colombo 12, Sri Lanka.
  94 112335163
 
 
×
 
 විධායක අධ්‍යක්ෂ : රෝහණ හෙට්ටිආරච්චි මහතා  
 12/3, රොබට් ටෙරස්, රොබට් ගුණවර්ධන මාවත, කොළඹ 06, ශ්‍රී ලංකාව
 94 11 2514441/ 2
 94 11 2514443
 paffrel@sltnet.lk
 www.paffrel.com
 
 
×
 
සමකැඳවුම්කරු : ආචාර්ය පාක්‍යසෝති සරවනමුත්තු
17A පේඩ්‍රිස් පාර, කොළඹ 03, ශ්‍රී ලංකාව
 94 11 3010662-4
 94 11 2577117
  info@cpalanka.orgcmev@cpalanka.org
  www.cmev.org
 
×
 
විධායක අධ්‍යක්ෂ : කීර්ති තෙන්නකෝන් මහතා
100/19A, වැලිකඩවත්ත පාර, රාජගිරිය, ශ්‍රී ලංකාව.
 94 114341524, 94 114341514
 94 777791225, 94 112866224
  caffe2008@gmail.comrajith_tennakoon@yahoo.com
 www.caffesrilanka.org
 
 
×
 
  කැඳවුම්කාරිණී : මනෝරි කළුගම්පිටිය මෙනවිය
  24/13,විජයබා මාවත, නාවල පාර, නුගේගොඩ, ශ්‍රී ලංකාව.
  94 112822375
  94 112822376
   elections@rightsnow.net
 
 
 
×
 
  සම්බන්ධීකාරක : දයා හේරත් මහත්මිය
  117, තලාහේන, මාලබේ, ශ්‍රී ලංකාව
  94 112789459
  94 112790777
 
 
×
 
  ජාතික සංවිධායක : රසංග හරිස්චන්ද්‍ර මහතා
  125 A, රොබට් ගුණවර්ධන මාවත, බත්තරමුල්ල, ශ්‍රී ලංකාව.
  94 112874049
  94 112964895
 
 
×
 
  විධායක අධ්‍යක්ෂ : ශාන් විජේතුංග මහතා
  1183/5, හයිලේවල් පාර, කොළඹ 06, ශ්‍රී ලංකාව.
  94 114369781, 94 114369782, 94 114369783
  94 112514588
   tisl@tisrilanka.org
   www.tisrilanka.org
 
 
×
 
  නියෝජ්‍ය සභාපති : ජයන්ත දොලවත්ත මහතා
  1/34, නීතිඥ කාර්යාල සංකීර්ණය, කොළඹ 12, ශ්‍රී ලංකාව.
  94 112335163
 
 
×
National Front for Good Governance
 
Double Flag
 
name Secretary: Mr. M.R. Mohamed Najah
location2 100/1, Sri Saranankara Road, Kalubovila
phone2 0112099958, 0773868126
fax2 0112099958
 
×
அகில இலங்கை தமிழ்க் காங்கிரஸ்
 
71
  மிதிவண்டி
 
name  செயலாளர் : திரு. ஜீ. ஜீ. பொன்னம்பலம்
location2 “காங்கிரஸ் இல்லம்”இ இல.120இ பிரதானவீதிஇ யாழ்ப்பாணம்
phone2 0777301021, 0112581677, 0112586232, 0212223739
fax2 0112586254
×
அகில இலங்கை தமிழர் மகாசபை
 
71
கப்பல்
 
name செயலாளர்: திரு. தம்பியப்பா கோபாலகிருஷ்ணன்
location2 இல 23 4⁄2, சேகுகல்; குயீன் கோட், ஆர்துசா ஒழுங்கை, கொழும்பு 06.
phone2 0112364235, 0759062091, 0777062091
fax2 0262053755
×
எமது தேசிய முன்னணி
 
71
தொலைபேசி
 
name தொலைபேசி : திருமதி. டயனா கமகே
location2 347⁄ஏ கோட்டேவீதி, மிரிஹான, நுகேகொடை
phone2 0112874177, 0112827368, 0773161616 
 fax2 0112874177
×
அகில இலங்கை மக்கள் காங்கிரஸ்
 
71
மயில்
 
name செயலாளர் : செயலாளர் பதவி தொடர்பாக நீதிமன்ற செயற்பாடு எடுக்கப்பட்டுள்ளது
location2 இல.27, வொக்ஷொல் வீதி, கொழும்பு-02
phone2 011 2737963, 0112372848, 0777315329
fax2 0112622897
×
இலங்கைத் தமிழ் அரசுக் கட்சி
 
71
வீடு
 
name செயலாளர் : திரு. கே. துரைராஜசிங்கம்
location2 30, மாட்டின் வீதி, யாழ்ப்பாணம்
phone2 0212228776 
fax2 0212215731
×
ஈழவர ஜனநாயக முன்னணி
 
71
கலப்பை
 
இக்கட்சியில் இருவேறு குழுவினர் உரிமை கோரியுள்ளனர்
×
ஈழ மக்கள் ஜனநாயகக் கட்சி
 
71
வீணை
 
name செயலாளர் : திரு. டக்ளஸ் தேவானந்தா
location2 9⁄3, புகையிரதநிலைய வீதி, பம்பலப்பிட்டி, கொழும்பு 04.
phone2 0112593515, 0112503467, 0212229824, 0777781891
fax2 0112585255, 0212229883
×
ஈழ மக்கள் புரட்சிகர விடுதலை முன்னணி
 
71
பூ
 
name செயலாளர் : திரு. என். சிவசக்தி
location2 26⁄10. முதலாம் ஒழுங்கை, கண்டி வீதி, வவூனியா.
phone2 0242221898, 0242227680, 0714347480
fax2 0242221898
×
ஐக்கிய மக்கள் சுதந்திர முன்னணி
 
71
வெற்றிலை
 
name செயலாளர் : திரு. மஹிந்த அமரவீர
location2 301, ரீ. பி. ஜயா மாவத்தை, கொழும்பு 10.
phone2 0777730071, 0112686077
fax2 0112680187, 0112680127
×
ஐக்கிய தேசிய சுதந்திர முன்னணி
 
வாழைப்பழசீப்பு
 
name செயலாளர் : திரு. மைத்திரி குணரத்ன
location2118, பான்ஸ் இடம், கொழும்பு 07.
phone2 0112695069, 0777900000, 0777787107, 0773525526
fax2 0112695069, 0912286364
×
ஐக்கிய தேசியக் கட்சி
 
71
யானை
 
name செயலாளர் : திரு.அகில விராஜ் காரியவசம்
location2 “சிறிகொத்த”, 400, கோட்டே வீதி, பிட்டகோட்டே.
phone2 0777485591, 0112865374, 0112865375, 0777777703
fax2 0112865374-75-80
×
ஐக்கிய ஜனநாயக முன்னணி
 
71
முயல்
 
இக்கட்சியில் இருவேறு குழுவினர் உரிமை கோரியுள்ளனர்.
 
×
ஜனநாயக ஐக்கிய முன்னணி
 
71
இரட்டை இலைகள்
 
name செயலாளர் :திரு. இசட் எம் ஹிதாயதுல்லா
location2 107, ரெயில்வே அவனியூ, கிருலப்பனை, கொழும்பு 05.
phone2 0773815317, 0112300488
fax2 0112672322, 0112303318
×
ஐக்கிய மக்கள் கட்சி
 
71
கையடக்கத் தொலைபேசி
 
name செயலாளர் : திரு. டிரான் அலஸ்
location2 99/6, றொஸ்மீட் பிலேஸ், கொழும்பு 07.
phone2 0112469769
fax2 0112695047
×
எக்சத் லங்கா பொதுஜன பக்ஷய
 
71
கோப்பை
 
இக்கட்சியில் இருவேறு குழுவினர் உரிமை கோரியுள்ளனர்.
 
×
எக்சத் லங்கா மகா சபா கட்சி
 
71
நாகப்பாம்பு
 
name செயலாளர் : திரு. ஜயந்த குலதுங்க
location2 203⁄10, லேயாட்ஸ் பிரோட்வே, கொழும்பு 14.
phone2 0712521475
fax2 0112244609
 
×
ஐக்கிய இடதுசாரி முன்னணி
 
71
தோணி
 
name செயலாளர் : திரு. லால் விஜேநாயக்க
location2 1003 – 1⁄1, ஸ்ரீ ஜயவர்த்தனபுர வீதி, இராஜகிரிய.
phone2 0777812010, 0112885394, 
fax2 0112885394
×
ஐக்கிய சோசலிச கட்சி
 
71
முச்சக்கரவண்டி
 
name செயலாளர் : திரு. சிறிதுங்க ஜயசூரிய
location2 53⁄6, ஈ.டீ. தாபரே மாவத்தை, நாராஹேன்பிட்டி, கொழும்பு 05.
phone2 0112586199, 0114510289, 0112504647, 0775704444
 
×
ஐக்கிய சமாதான கூட்டமைப்பு
 
71
வண்ணாத்திப்பூச்சி
 
name செயலாளர் : திரு. எம். ரீ. ஹசன் அலி
location2இல 30, கடற்கரை வீதி, கல்கிசை
phone20777766984, 0112733553, 
 
×
ஒக்கொம வெஸியோ ஒக்கொம ரஜவரு அமைப்பு
 
71
உண்டியல்
 
name செயலாளர் : திரு. எம். பி. தெமினிமுல்ல
location2 3⁄1, சங்கமித்தா மாவத்தை, கண்டி.
phone2 0767001075, 0812234137, 0813991799
 
×
மலையக மக்கள் முன்னணி
 
71
மண்வெட்டி
 
name செயலாளர் : திரு. ஏ. லோரன்ஸ்
location2 279, புறுட்ஹில் பசார், ஹட்டன்.
phone2 0715319086, 0512244139, 0512222793, 0514920300, 0514924197
fax2 0512222793
×
தொழிலாளர் தேசிய முன்னணி
 
 அரிவாள்
 
name செயலாளர் : திரு. எம். திலகராஜா
location2 187 ஏ, திம்புல வீதி, ஹட்டன்
phone20711208061, 0777239765,0112982998
fax2 0112778481
 
 
×
மக்கள் விடுதலை முன்னணி
 
71
மணி
 
name செயலாளர் : திரு. எம். ரீ. சில்வா
location2 464⁄20, பன்னிபிட்டிய வீதி, பெலவத்த, பத்தரமுல்ல.
phone2 0775019079, 0112785612
fax2 0112786050
×
ஜனநாயக தமிழ் தேசிய கூட்டணி
 
71
பித்தளை விளக்கு
 
name செயலாளர் : திரு. வேலாயூதம் நல்லநாதர்
location2 16, ஹேக் வீதி, பம்பலபிட்டி, கொழும்பு 04.
phone2 0112586289, 0774567329
fax2 0112586289
×
ஜனசெத பெரமுண
 
71
உழவு இயந்திரம்
 
name செயலாளர் : வண. பத்தரமுல்லே சீலரதன தேரர்
location2 185, தேவாலவீதி, தலங்கம தெற்கு, பத்தரமுல்ல.
phone2 0777957608, 0112889998
fax2 0112882028
×
தேசிய காங்கிரஸ்
 
71
குதிரை
 
name செயலாளர் : திரு. ஏ. எல். எம். அதாவூல்லா
location2 4⁄147-1⁄1 தலாகொட்டுவ பார்க், கொழும்பு 05.
phone2 0112512428
fax2 0112512428
×
தேசிய மக்கள் கட்சி
 
71
மின்குமிழ்
 
name செயலாளர் : திரு.ஏ.எஸ்.எம்.பெரேரா
location2 428⁄5, சுனேத்ராதேவி வீதி, பெபிலியான, நுகேகொடை.
phone2 0112854921
 
×
தேசிய சுதந்திர முன்னணி
 
71
பஞ்சாயூதம்
 
name செயலாளர் : திரு.கபில கமகே
location2 கோட்டே வீதி, பிட்டகோட்டே.
phone2 0718291460, 0112890670
fax2 0112890671
×
ஜாதிக சங்வர்தன பெரமுன
 
71
தேங்காய்
 
name செயலாளர் : திரு. ஏ.எச். ஸ்டீவன்
location2 678/5, முத்தெட்டுகொட, இரண்டாம் ஒழுங்கை, தலங்கம தெற்கு, பத்தரமுல்லை.
phone2 0776932851
 
×
தேசிய ஐக்கிய முன்னணி
 
மூக்குக் கண்ணாடி
 
name செயலாளர் :  திரு. எம். அசாத் எஸ். சாலி
location2 211⁄2, ஆர். ஏ. டீ. மெல் மாவத்தை, கொழும்பு 03.
phone2 0777707786, 0777777222, 0112335909, 0112555546
fax2 0112555547
 
 
×
ஜாதிக ஹெல உறுமய
 
71
வைரம்
 
name செயலாளர் : திரு. பாட்டலி சம்பிக்க ரணவக்க
location2 964⁄2, பன்னிபிட்டிய வீதி, பத்தரமுல்ல.
phone2 0112866125, 0715353654, 0767115099, 0716826067
fax2 0112882585
×
தேசிய இனங்களின் ஐக்கியத்துக்கான அமைப்பு
 
71
குடை
 
name செயலாளர் : திரு. லீனஸ் ஜயதிலக
location2 17, பெரக் ஒழுங்கை, கொழும்பு 02.
phone2 0712096867
fax2 0112324053
×
தமிழ் மக்கள் விடுதலைப் புலிகள்
 
71
வள்ளம்
 
name செயலாளர் : திரு. பி. பிரசாந்தன்
location2 இல 91, வாவி வீதி 01, மட்டக்களப்பு.
phone2 0652057857, 0652050570, 0772957260
fax2 0652050570
×
தமிழர் சமூக ஜனநாயகக் கட்சி
 
மெழுகுதிரி
 
name செயலாளர் : திரு. கே. சிவராசா
location2 294, கண்டி வீதி, யாழ்ப்பாணம்.
phone2 021 2222022, 0777760261
fax2 0212222022
 
 
×
தேச விமுக்தி ஜனதா பக்ஷய
 
71
நெற்கதிர்
 
name செயலாளர் : திரு. டீ. கலன்சுரிய
location2 49/1/1, ஶ்ரீ சொரணாத்த மாவத்தை, கங்கொடவில, நுகேகொடை.
phone20714261052, 0112803916, 0332256064, 0718294847
 
×
தமிழ் ஈழ விடுதலை இயக்கம்
 
71
வெளிச்ச வீடு
 
name செயலாளர் : திரு. என். ஸ்ரீகாந்தா
location2 50⁄32, வைரவர் கோவில் ஒழுங்கை, ஆஸ்பத்திரி வீதி, கொட்டடி, யாழ்ப்பாணம்.
phone2 0750720030, 0778381660
fax2 0112778524
×
தமிழர் விடுதலைக் கூட்டணி
 
71
சூரியன்
 
name செயலாளர் : திரு. வீ. ஆனந்தசங்கரி
location2 315, ஏ 9 வீதி, கிளிநொச்சி
phone2 0777890171, 0212283419
fax2 0212223631
×
புதிய ஜனநாயக முன்னணி
 
71
அன்னம்
 
name செயலாளர் : திருமதி. ஷாமிலா பெரேரா
location2 9⁄6, ஜயந்தி மாவத்தை, பெலவத்த, பத்தரமுல்ல.
phone2 0777784010, 0112785531
 
×
நவ சம சமாஜக் கட்சி
 
71
மேசை
 
name செயலாளர் : கலாநிதி. விக்கிரமபாஹூ கருணாரத்ன
location2 17, பெரக் ஒழுங்கை, கொழும்பு 02.
phone2 0777237241,0777875758, 0775185438, 0112430621, 0112305963
fax2 0112305963
×
நவ சிஹல உறுமய
 
71
வில்லும் அம்பும்
 
name செயலாளர் : திரு. சரத் மனமேந்திர
location2 75⁄5⁄பி, யு. எல். எல் பெரேரா மாவத்தை, கறுவாத்தோட்டம், துடல்ல, ஜா எல.
phone2 0712901576, 0112248910
fax2 0112248911
×
பிரஜைகள் முன்னணி
 
71
பஸ்
 
name செயலாளர் : திரு. ஜெயரத்னம் ஸ்ரீரங்கா
location2 61⁄1, டி. எஸ் பொன்சேகா மாவத்தை, கொழும்பு 05.
phone2 0777310726, 0112504292
fax2 0112504292
×
முன்னிலை சோஷலிஸ கட்சி
 
71
மடத்தல்
 
name செயலாளர் : திரு. சேனாதீர குணதிலக
location2 553/B 2, கெமுணு மாவத்தை, உடமுல்ல வீதி, பத்தரமுல்லை.
phone2 0777009848, 0112837422, 0710459292
fax2 0112837422
×
பொதுசன ஐக்கிய முன்னணி
 
71
கதிரை
 
name செயலாளர் : திரு. டி. எம். ஜயரத்ன
location2 தொலுவ, கம்பளை.
phone2 0718009009, 0812415215, 0812350664, 0718666555
fax2 0819185185, 0112375049
×
ஜனநாயக ஐக்கிய தேசிய முன்னணி
 
71
கழுகு
 
name செயலாளர் : திரு. ஆரியவங்ஸ திசாநாயக்க
location2 47ஏ, முதலாம் ஒழுங்கை, ராவதாவத்தை, மொறட்டுவ.
phone2 0716535027, 0112646833
fax2 0112646833
×
ஜனநாயக மக்கள் விடுதலை முன்னணி
 
71
நங்கூரம்
 
name செயலாளர் : திரு. எஸ் சதானந்தன்
location2 16, ஹேக் வீதி, பம்பலபிட்டி, கொழும்பு 04.
phone2 0112586289, 0770794948, 0777952707
fax2 0112559285, 0112586289
×
ஜனநாயக தேசிய இயக்கம்
 
71
மோட்டார் கார்
 
name செயலாளர் : திரு. அருண த சொயிசா
location2 காலி வீதி, நாபே, கொஸ்கொட.
phone2 0775348744, 0711950770, 0770030001, 0769442516
fax2 0114873810
×
ஜனநாயக தேசிய கூட்டணி
 
கிண்ணம்
 
name செயலாளர் : திரு. எச். எம். விஜித்த ஹேரத்
location2 464⁄20, பன்னிபிட்டிய வீதி, பெலவத்த, பத்தரமுல்ல.
phone2 0714824345, 0112785612
fax2 0112786050
×
ஜனநாயகக் கட்சி
 
தீப்பந்தம்
 
name செயலாளர் : திரு. கயா பஸ்நாயக்க
location2 619, வராகொட வீதி, களணி
phone2 0115886378, 0722947731
 
×
ஜனநாயக இடதுசாரி முன்னணி
 
மணிக்கூடு
 
name செயலாளர் : திரு. வாசுதேவ நானாயக்கார
location2 49⁄1⁄1, வினயாலங்கார மாவத்தை, கொழும்பு 10.
phone2 0718517344, 0723271211, 0112684820 
fax2 0112723059
 
×
மௌவ்பிம ஜனதா பக்ஷய
 
விமானம்
 
name செயலாளர் : திரு. தம்மிக பிரனாந்து
location2 373/1, பன்சல வீதி, தலவத்துகொட.
phone2 0777309175, 0114369036, 0112730386
fax2 0112723059
 
×
மஹஜன எக்சத் பெரமுன
 
வண்டிச்சில்லு
 
name செயலாளர் : திரு. திஸ்ஸ யாபா ஜயவர்தன
location2 10⁄21 ஏ, எல்ஹேன வீதி, மஹரகம.
phone2 0752142918, 0112718364, 0112088828
fax2 0112088828
 
×
முஸ்லிம் தேசிய கூட்டமைப்பு
 
தராசு
 
name செயலாளர் : திரு. மசிஹுதீன் நயீமுல்லாஹ்
location2 258, கட்டுகஸ்தோட்டை வீதி, கண்டி.
phone2 0727308408, 0777633538, 0812224388, 0112697505
fax2 0112665827, 0114018979, 0812224388, 0112177204
 
×
நல்லாட்சிக்கான தேசிய முன்னணி
 
இரட்டைக் கொடிகள்
 
name செயலாளர் : திரு. எம். ஆர். மொஹமட் நஜா
location2 100⁄1, ஸ்ரீ சரணங்கர வீதி, களுபோவில
phone2 0773868126, 0112099958
fax2 0112099958
 
×
இலங்கை தொழிலாளர் காங்கிரஸ் (அரசியற் கிளை)
 
சேவல்
 
name செயலாளர் : திருமதி. அனுஜா சிவராசா
location2  72, ஆனந்தகுமாரசாமி மாவத்தை, கொழும்பு 07.
phone2 0717399999, 0112301358, 0112301359, 0112574524
fax2 0112301355
 
×
லங்கா சமசமாஜக் கட்சி
 
சாவி
 
name செயலாளர் : பேராசிரியர் திஸ்ஸ விதாரன
location2 457, கலாநிதி கொல்வின் ஆர் த சில்வா மாவத்தை, கொழும்பு 02.
phone2 0773031442,0112679544, 0112689847, 0112676770
fax2 0112676770
 
×
லிபரல் கட்சி
 
புத்தகம்
 
name செயலாளர் : திரு. கமல் நிஸ்ஸங்க
location2 23, “ஸ்ரீதேவி” அமுணவத்தை, குருநாகல்
phone2 0777733347, 03702233573, 011 2691589
fax2 0112361369
 
×
ஸ்ரீலங்கா தொழிலாளர் கட்சி
 
கங்காரு
 
name செயலாளர் : செல்வி. பீ.டீ.கே.கே.பீ. லியனகே
location2 7, சம்னர் பிளேஸ், கொழும்பு 08.
phone2 0773265203, 0112687320, 0112698601,0114404114
fax2 0112676703
 
×
எங்கள் மக்கள் சக்தி கட்சி
 
கொடி
 
name செயலாளர் : திரு. பீ. மயுர அமுணுகம
location2 15/27, ஆந்தாகல தோட்டம், வெல்லவ வீதி, குருநாகல்
phone2 0372230281, 0773431222
 
 
×
ஸ்ரீலங்கா சுதந்திரக் கட்சி
 
கை
 
name செயலாளர் : திரு. தயாசிறி ஜயசேகர (பதிற்கடமை)
location2 301, ரீ. பி. ஜயா மாவத்தை, கொழும்பு 10.
phone2 0112686077, 0112677250, 0113138127
fax2 0112680187, 0112680127
 
 
×
இலங்கை முன்னிலை கட்சி
 
கடிதஉறை
 
name செயலாளர் : திரு. எம். தீப்தி குமார குணரத்ன
location2 இல.5⁄9, ஆர். எஸ். பிரனாந்து மாவத்தை, பாணந்துறை.
phone2 0382237526
 
 
 
×
ஸ்ரீ லங்கா பொதுஜன பெரமுன
 
மலர் மொட்டு
 
name செயலாளர் : திரு. சாகர காரியவசம்
location2 இல.8⁄11, றொபட் அல்விஸ் மாவத்தை, பொரலெஸ்கமுவ.
phone2 0712777639,0112518565
 
 
 
×
ஸ்ரீலங்கா முற்போக்கு முன்னணி
 
பூச்சாடி
 
 இக்கட்சியில் இருவேறு குழுவினர் உரிமை கோரியுள்ளனர்.
 
 
×
ஸ்ரீலங்கா மஹாஜன பக்ஷய
 
கண்
 
name செயலாளர் : திரு. அசங்க நவரத்ன
location2 25, லின்க்வூட் பிளேஸ், வெஹெர, குருநாகல்.
phone2 0372229993, 0714815575
fax2 0372229993
 
 
×
ஸ்ரீலங்கா முஸ்லிம் காங்கிரஸ்
 
மரம்
 
name செயலாளர் : திரு. எம். நிசாம் காரியப்பர்
location2 “தாருஸ் சலாம்” 51, வொக்ஷொல் ஒழுங்கை, கொழும்பு 02.
phone2 0112436752, 0777561638, 0112396699
fax2 0112436752
 
 
×
ஸ்ரீலங்கா கொமியூனிஸ்ட் கட்சி
 
நட்சத்திரம்
 
name செயலாளர் : திரு. டீ. ஈ. டப்ல்யூ குணசேகர
location2 91, கலாநிதி என்.எம். பெரேரா மாவத்தை, கொழும்பு 08.
phone2 0112695328, 0713745000
fax2 0112691610
 
 
×
இலங்கை சோசலிச கட்சி
 
பலூன்
 
name செயலாளர் : திரு. மஹிந்த தேவகே
location2 21 எம்7 ஈடp தாபரே மாவத்தை, நாரேஹென்பிட்டி, கொழும்பு 05.
phone2 0777035167, 0112692502
 
 
 
×
சோஷலிஸ மக்கள் முன்னணி
 
மண்விளக்கு
 
name செயலாளர் : திரு. டீ. சீ. ராஜா கொள்ளுரே
location2 91, கலாநிதி என். எம். பெரேரா மாவத்தை, கொழும்பு 08.
phone2 777327785, 0112695328, 0112867360
fax2 0112691610
 
 
 
×
சோசலிச சமத்துவக் கட்சி
 
கத்திரிக்கோல்
 
name செயலாளர் : திரு. விஜே டயஸ்
location2 716⁄1⁄1, கோட்டேவீதி, அத்துல் கோட்டே, கோட்டே.
phone2 0112869239, 0773562327
fax2 0112869239
 
 
 
×
சிங்களதீப ஜாதிக பெரமுண
 
 வாள்
 
name செயலாளர் : திரு. ஜயந்த லியனகே
location2 14⁄5ஏ, தர்மபால மாவத்தை, பொல்அத்தபிட்டிய, குருநாகல்.
phone2 0373618468
 
 
 
 
×
ஜனநாயக மக்கள் முன்னணி
 
71
ஏணி
 
name செயலாளர் : திரு. மனோ கணேசன்
location2 72, பங்கசாலை வீதி, கொழும்பு 11.
phone2 0112729810, 0112473511, 0112336578, 0112473512,
     0112441269, 0777312770, 0773933169
 fax2 0112435961, 0112883690
×
National Congress
 
71
Horse
 
name Secretary : A.L.M. Athaulla
location2 4/147-1/1, Thalakottuwa Garden, Colombo 05
phone2 0112512428
fax2 0112512428
×
ප්‍රජාතන්ත්‍රවාදී ජනතා පෙරමුණ
 
ඉණිමග
 
name ලේකම්: මනෝ ගනේසන් මහතා
location2 72, බන්ගසාල වීදිය, කොළඹ 11
phone2 0112729810, 0112473511, 0112336578, 0112473512,
     0112441269, 0773933169, 0777312770
fax2 0112435961, 0112883690
×
United National Freedom Front
 
Comb of Plantains
 
name Secretary: Mr. Maithree Gunarathne
location2 118, Barnes Place, Colombo 07
phone2 0112695069, 0777900000, 0777787107, 0773525526
fax2 0112695069, 0912286364
×
United Left Front
 
Canoe
 
name Secretary: Mr. Lal Wijenayake
location2 1003-1/1, Sri Jayawardenapura Road, Rajagiriya
phone2 0112885394, 0777812010
fax2 0112885394
×
Workers National Front
 
 Sickle
 
name Secretary: Mr. M. Thilakaraja
location2 187 A, Dimbula Road, Hatton
phone2 0112982998, 0711208061, 0777239765
fax2 0112778481
×
National Unity Alliance
 
Pair of Spectacles
 
name Secretary: Mr. M. Azath S. Salley
location2 211/2, R.A. De Mel Mawatha, Colombo 03
phone2 0112335909, 0777707786, 0777777222, 0112555546
fax2 0112555547
 
 
×
Socialist Party of Sri Lanka
 
Balloon
 
 name Secretary: Mr. Mahinda Dewage
 location2 21, M7, ED Dabare Mawatha, Narahenpita, Colombo 05
 phone2 0112692502, 0777035167
 
×
 
நிறைவேற்றுப் பணிப்பாளர் : திரு. ரோஹண ஹெட்டிஆரச்சி  
12/3, றொபட்டெரஸ், றொபட் குணவர்தன மாவத்தை, கொழும்பு 06, ஶ்ரீலங்கா
 94 11 2514441/ 2
 94 11 2514443
 paffrel@sltnet.lk
 www.paffrel.com
 
 
×
 
 சம அழைப்பாளர் : கலாநிதி பாக்கியசோதி சரவணமுத்து
17A பேதிரிஸ் வீதி, கொழும்பு 03, ஶ்ரீலங்கா
 94 11 3010662-4
 94 11 2577117
  info@cpalanka.orgcmev@cpalanka.org
  www.cmev.org
 
×
 
நிறைவேற்றுப் பணிப்பாளர் :  திரு. கீர்த்தி தென்னகோன்
 100/19A,  வெலிக்கடவத்த வீதி, ராஜகிரிய, ஶ்ரீலங்கா
 94 114341524, 94 114341514
 94 777791225, 94 112866224
  caffe2008@gmail.comrajith_tennakoon@yahoo.com
 www.caffesrilanka.org
 
 
×
 
  அழைப்பாளர் :  செல்வி. மனோரி கலுகம்பிட்டிய
  24/13, விஜயபா மாவத்தை, நாவல வீதி, நுகேகொட, ஶ்ரீலங்கா
  94 112822375
  94 112822376
   elections@rightsnow.net
 
 
 
×
 
  இணைப்பாளர் :  திருமதி. தயா ஹேரத்
  117,  தலாஹேன, மாலபே, ஶ்ரீலங்கா
  94 112789459
  94 112790777
 
 
×
 
 தேசிய அமைப்பாளர் : திரு. ரசங்க ஹரிச்சந்திர
  125 A, றொபட் குணவர்தன மாவத்தை, பத்தரமுல்ல, ஶ்ரீலங்கா
  94 112874049
  94 112964895
 
 
×
 
  நிறைவேற்றுப் பணிப்பாளர் : திரு. ஷான் விஜேதுங்க
  1183/5, ஹைலெவல் வீதி, கொழும்பு 06,  ஶ்ரீலங்கா
  94 114369781, 94 114369782, 94 114369783
  94 112514588
   tisl@tisrilanka.org
   www.tisrilanka.org
 
 
×
 
  பிரதித் தலைவர் :  திரு. ஜயந்த தொலவத்த
  1/34, சட்டத்தரணி அலுவலகத் தொகுதி, கொழும்பு 12, ஶ்ரீலங்கா.
  94 112335163
 
 
×
United National Party
 
71
Elephant
 
name Secretary: Mr. Akila Viraj Kariyawasam 
location2 “Sirikotha”, 400, Kotte Road, Pitakotte
phone2 0112865374, 0112865375, 0777485591, 0777777703
fax2 0112865374-75-80
×